Przenośna toaleta, ubikacja dla niepełnosprawnych

Dane techniczne:

Wysokość: 2311 mm

Szerokość: 1575 mm

Głębokość: 1575 mm

Otwarcie drzwi: 2054 mm x 831 mm

Pojemność zbiornika: 132 L

Opcjonalny zbiornik: 275 L

Wysokość siedziska: 483 mm

Ciężar: 107 kg

WC przenośne dla niepełnosprawnych

Osoby z niepełnosprawnościami wymagają specjalnych rozwiązań, ułatwiających dostęp i korzystanie m.in. z urządzeń sanitarnych. Prezentowana przenośna toaleta dla niepełnosprawnych na wynajem ma wbudowane wewnątrz elementy wyposażenia, pozwalające większości użytkowników z ograniczoną mobilnością samodzielnie zadbać o swoje potrzeby bez konieczności ingerencji opiekuna. Jeśli więc poszukujesz takich WC – zachęcamy do zapoznania się z ofertą

Rozwiązania na miarę potrzeb osób niepełnosprawnych

Prezentowana ubikacja przenośna dla niepełnosprawnych posiada opatentowaną płaskopodłogową konstrukcję, ułatwiającą wjeżdżanie i manewrowanie wózkiem inwalidzkim. Poręcze i podajnik papieru, a także obrotowa blokada zostały zaprojektowane i wyprodukowane z myślą o prostocie użytkowania.

Oferowane rozwiązanie świetnie się sprawdza w najróżniejszych okolicznościach. Polecamy je w szczególności na plenerowe wydarzenia, w tym festyny czy koncerty. Proponujemy wynajem toalet dla niepełnosprawnych, jak i inne WC przenośne w atrakcyjnych cenach. By dowiedzieć się więcej o kabinach zapewnianych przez naszą firmę – zachęcamy do kontaktu z obsługą. Chętnie pomożemy dobrać adekwatne urządzenia sanitarne do konkretnych potrzeb.

Bądź na bieżąco!